Tomáš Matonoha, Lucie Benešová a děti (Zdroj: Herminapress.cz ) 26x FOTO

Rodina Tomáše Matonohy trpí divnou nemocí! Jsou sušisté a je to nakažlivé

„Musím přiznat, že naše početná rodina ujíždí na sushi. Dokonce bych řekla, že nás není v Česku mnoho, kteří si tuhle pochoutku dopřávají často a téměř pravidelně. Kdyby existovala taková diagnóza jako třeba sušisti, tak do té bychom patřili zcela suverénně,“ s úsměvem uvedla herečka Lucie Benešová, kterou jsme s manželem Tomášem Matonohou, dětmi a dalšími milovníky téhle dobroty zastihli na sushi party s VIP osobnostmi v restauraci Tasting 365.

A o svém apetitu rodinka přesvědčovala i při ochutnávce zmíněných laskomin. Ovšem nejen to. Lucie s dětmi se pustila pod dohledem vietnamského kuchtíka i do tvorby sushi a vedla si velice zdatně a zkušeně. „Baví mě to, ale přiznávám, že k dokonalosti specialistů ještě něco chybí. Děláme si ho i k večeři, ale tak spíše po domácku. Hlavně se ale do tvorby zapojují děti, já s manželem okukujeme a semtam utrousíme radu. Absolvovali jsme také s Tomášem kurz tvorby této pochutiny a zapojili jsme i dceru Sáru. Takže teoreticky to máme zmáknuté, teď jen lehce doladit praxi,“ doplnila Lucie Benešová. 

Tomáš Matonoha, ač prý zdatný tvůrce, se do práce nezapojil a ucucával víno. „Ne, dnes jsem divák. Zapojila se manželka s dětmi, a to stačí. Já budu jen ochutnávat. A navíc, těch, co si to přišli vyzkoušet bylo hodně, takže bych se mezi ně nevměstnal,“ vysvětlil pozorovatel Tomáš Matonoha a už se těšil na oblíbenou dobrůtku. 

Sushi je oblíbenou potravou rovněž sopranistky Markéty Mátlové, herce Martina Zounara a třeba také zpěváka Pepy Vágnera, kteří též přidali ruce k dílu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 1. 2017 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.