(Zdroj: Herminapress.cz ) 30x FOTO

Rodinné poměry u Tomešů: Táta doma kojí, máma lítá po nocích! A do toho Kutheil v nedbalkách

Hezky to má zařízené herečka a zpěvačka Míša Tomešová. Jedenadvacátého února porodila synka Kristiana a včera večer jsme jí načapali v restaurantu a baru Steampunk Prague. Takže suma sumárum - taťka Roman doma kojil a přebaloval a mamka vyrazila do bahna velkoměsta.

„Tak to prrr. Dneska je to výjimka. A hlavně nejde o žádné bahno, ale solidní podnik a navíc jsem tu jako modelka a ne panenka a brzy se odporoučím. Kamarádka, módní výtvarnice Bára Plesarová tu představuje parádní oděvní novinky pro jaro a léto a já, jelikož jsem už pár přehlídek odchodila a navíc móda mě hodně zajímá, jsem přišla na molo vypomoci a také zazpívat,“ uvedla Míša.

Dobrá, dobrá. Takže pro tentokrát se stará tatínek. A jak tedy zvládá roli pečovatele?

„Skvěle a bez problémů. Roman je věčně v trapu, jako živitel rodiny maká naplno, a když vyšetří trošku času, tak si ho chce s malým užít. Před chvilkou jsem s ním mluvila, všechno je v pořádku. Manžel kojí, pro neznalce vysvětlím, nechala jsem mu tam mléko, přebaluje a zpívá mu písničky, protože Kristiánek je hrozně rád poslouchá. A také si určitě při jejich poslechu požvatlává a mám pocit, že nám v něm roste nový lidový vypravěč,“ se smíchem dodala Míša Tomešová. A jelikož už moderátorka večera a současně i „modelína“, herečka Denisa Nesvačilová, se chystala začít s módní přehlídkou, odkvačila do převlékárny hodit na sebe první model.

Premiéru na přehlídkovém mole s i odbyl i zpěvák Petr Kutheil. „Je to tak a musím přiznat, že dělat modelku se mi líbilo. Asi se nechám od kamarádky Báry Plesarové najímat častěji, takové drobné exhibice nejsou k zahození, jen si budu muset dát větší pozor při převlékání, aby mě, jako dnes, nějaký paparazzi nezvěčnil v nedbalkách,“ vysvětlil Kutheil.

Skvěle se coby modelka prý cítila Denisa Nesvačilová, která si viditelně oblíbila zejména letní svatební šatky. „Jo, ty jsou parádní a věřím a doufám, že jednou si třeba tyhle, co jsem předváděla, obléknu na své svatbě doopravdy. Kdy to bude? Nechte se překvapit,“ s tajemným úsměvem řekla Denisa.

Na přehlídce se představili i další známé tváře, třeba herci, tanečníci a muzikáloví pěvci Richard Pekárek a Jan Fanta nebo herečka Alena Doláková, žijící v LA. Celá partička amatérských modelů a modelek pak popřála Barboře Plesarové k šestadvacetinám a pak už pokračovala jen volná zábava.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 5. 2017 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.