You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Rolling Stones Olé, Olé Olé!. Jeden den, jeden večer, sto kin v ČR čtvrtek 16. 3. 2017

Společnost Atlantis entertainment si dovoluje oznámit, že ve čtvrtek 16. 3. proběhne ve stovce českých kin unikátní večer s nejslavnější kapelou světa Rolling Stones.

V jediný večer bude možné, ve sto kinech napříč Českou republikou, shlédnout unikátní dokument z loňského turné legendární kapely Rolling Stones napříč Jižní Amerikou: Rolling Stones Olé, Olé Olé!.  

V něm navštívíme členy kapely v jejich hotelových pokojích, odhalíme jejich rituály před vystoupením, nahlédneme do jejich šaten, kde zazpívají jenom pro nás. Budeme sledovat jejich okouzlení atmosférou tohoto kontinentu a specifickými jihoamerickými fanoušky. 

Po krátké přestávce bude následovat záznam největšího koncertu v dějinách: Rolling Stones – Havana Moon.

Stones hráli už všude, s výjimkou jediného místa: Havana Cuba. Záznam koncertu nejslavnější kapely světa. Koncertu, který zbořil všechny dosavadní rekordy. Koncertu, který byl vyvrcholením jejich jihoamerického turné. 

Tento unikátní večer mohou prožít diváci po celé ČR mimo jiné i v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Plzni, Olomouci, Havířově, Teplicích, Děčíně, Domažlicích, Chomutově, Jablonci nad Nisou, Karviné, Karlových Varech, Mostě, Opavě, Písku, Prostějově, Šumperku, Zlíně a mnoha dalších městech.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 3. 2017 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.