Roman Ondráček vzal syny do kina na film o přírodě. (Zdroj: Herminapress.cz ) 2x FOTO

Roman Ondráček vyvedl syny do kina: Ať vidí, jak funguje reálný život!

Moderátor Roman Ondráček z dua Těžkej Pokondr zašel pár dnů před Vánoci se svými syny do kina. V Lucerně dávali nový rakouský film Králové hor, ve kterém se malý chlapec Lucas ujme orlího mláděte. Roman se svěřil, že kluky vytáhl do kina proto, že jde o naučný film o přírodě a byl by rád, kdyby se kluci začali o přírodu víc zajímat.

„Jsem rád, že kina nedávají jen Lego a Star Wars, proto jsem rád vzal děti, aby taky kluci viděli jak funguje reál,“ říká Ondráček. Manželku Ninu kluci nechali doma. Skalní fanoušci dokumentů o přírodě prý nejsou, kvalitní filmy si ale ujít nenechají. Když se ve filmu Lucas ujme orlího mláděte, později si zoufá, když jej musí vypustit do přírody. Proto nás zajímalo, jestli také u Ondráčků doma má nějaký zvířecí mazlíček své místo.

„Měli jsme dva psy, ti odešli. Do nedávna jsme měli morčata, jedno nám umřelo. Bylo to smutný. Ale to je prostě ten život,“ krčí Roman smutně rameny. Že by klukům pořídili další psí kamarády nebo morčátka úplně vyloučeno není. „Až jednou budete mít děti, uvidíte, že nakonec to rozhodnete stejně vy. Děti chtějí všechno, ale pak se o to staráte jenom vy. Zvíře chceme určitě, ale asi až v době, kdy budeme všichni starší, a budeme na něj mít víc času,“ říká dnes Roman a zároveň odhaluje, co kluci letos pod stromečkem určitě nedostanou.

„To zvíře také trpí, když se o něj nestaráte! Já třeba nesnáším, když se jako dárek na Vánoce dává zvíře. Speciálně v dnešní v době, kdy každý jede iPady, je to nesmysl. Až budeme starší, a to jak já, tak děti, tak pejska mít ještě určitě budeme. Protože bylo smutné, když nám odešel,“ podotýká Roman Ondráček.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 12. 2015 08:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.