Tomáš, Měcháček, Roman Šebrle, Martin Dejdar (Zdroj: TV Prima ) 7x FOTO

Roman Šebrle se stal obětí srandiček. Kdo moderátora napálil?

V zábavném pořadu Vylomeniny došlo i na VIP hosty. Jedním takovým byl i moderátor Roman Šebrle, který si na vlastní kůži zkusil úskalí skryté kamery.

Pořad Vylomeniny je založený na principu skryté kamery. Moderátoři Martin Dejdar a Tomáš Měcháček si v restauraci vytipují některého z hostů a nabídnou mu 20 tisíc korun, pokud splní pětici úkolů. Ty jsou ale dost bláznivé a moderátoři je tomuto člověku postupně napovídají do sluchátka. Partner, který s vybraným účinkujícím sedí u stolu, samozřejmě nesmí mít jak o sluchátku, tak o nějaké soutěži ani ponětí.

Roman Šebrle nejprve seděl s moderátory za jejich pultíkem a dolaďoval s nimi úkoly pro soutěžícího. Pak si sedl přímo do restaurace a stal se objektem legrácek.

 „Musím říct, že za tím pultíkem jsem se cítil lépe. Když jsem si pak sedl do restaurace, chtěl jsem být vážný. Ale chvílemi jsem měl problém zadržet smích, protože účinkující hrál svou roli opravdu parádně,“ řekl Roman Šebrle. 

„Někdy mám trochu pocit trapnosti, když zadávám soutěžícímu hodně bláznivý úkol, ale to trvá jen chvilku. Pokud chce někdo poměrně rychle vyhrát 20 tisíc korun, musí pro to něco udělat,“ říká Martin Dejdar. 

„S Martinem se sázíme, jestli určitý člověk přijme naši nabídku a bude s námi hrát o 20 tisíc korun, nebo ne. Musím říct, že vyhrává Martin, asi má lepší odhad na lidi,“ směje se Tomáš. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 4. 2016 17:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.