(Zdroj: Herminapress.cz ) 44x FOTO

Roman Tomeš a Míša Doubravová si vyrazili na curlingový turnaj TV Nova -Teplé prádlo nepotřebovali, hřeje je prý láska!

PRAHA – Mladá pěvecká dvojka, kolegové, partneři a milenci Roman Tomeš a Míša Doubravová si vyrazili na curlingový turnaj TV Nova do roztylské haly jen tak, nalehko. Žádné beranice ani kožichy nenasadili, naopak, jako vždy preferovali módu a eleganci.

Jak hned na úvod své návštěvy jedním hlasem prozradili, že i když od ledové plochy půjde chlad, teplé prádlo prý nepotřebují, protože je hřeje láska. „Zima nás nemůže rozházet, navíc jsme oba sportovně laděný pár a jsme už na něco zvyklí,“ prozradil Roman Tomeš a doplnil, že ani jeden v nich zatím neměl „tu čest“ blíže se s curlingem seznámit. Žel, to za chvíli pochopil každý.

Chlad v hale byl docela citelný, takže pár co chvíli dokazoval, že láska opravdu hřeje víc, než by se zdálo. A pokud zrovna neudivovali sportovními výkony na ledě, choulili se jeden druhému v náručí.

Došlo, samozřejmě, i na aktivní sportování. „V televizi to vypadá úplně jinak, než v reálu. Je to fakt dřina, ale docela mne tenhle sport začíná chytat,“ nechala se slyšet krásnější polovina páru Míša a s elegancí sobě vlastní vypustila kámen na plochu a za chvíli se, už méně elegantně, poroučela za ním.

„Mým sportem číslo jedna je fotbal, ten jsem hrával závodně. Curling jsem si přišel zkusit jen tak nanečisto a přiznávám, můj výkon nepatřil k nejlepším. Mám ještě hodně co zlepšovat,“ okomentoval své curlingové počínání Tomeš a pustil se do dalšího krocení „neposlušných“ kamenů.

1. 3. 2014 13:05 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.