Michaela Tomešová, Roman Tomeš (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Roman Tomeš se nestačí divit! Jeho těhotná manželka zbodne na co přijde

Devatenáctého září loňského roku jí při děkovačce muzikálu Osmý světadíl požádal o ruku. Letos prvního června si řekli ANO a vstoupili do svazku manželského a v únoru čekají potomka. Míša Doubravová, nyní Tomešová, a její zákonitý parťák Roman se těší na rodinný přírůstek. Včera se herečka a zpěvačka rozloučila při muzikálu Atlantida v divadle Kalich na nějaký čas se svými příznivci. Nastupuje totiž na mateřskou dovolenou a k ní jí generalita zmíněného kulturního stánku věnovala kytici plnou zdravých i méně zdravých dobrot. Dárek obsahoval řadu pochutin, které sice nejsou nejvhodnější pro nastávající maminky, ale chutnají víc, nežli klasická těhotenská strava. Takže si Míša z jeviště odnesla nejen mrkev nebo banány, ale i olomoucké syrečky, tlačenku a utopence.

„Je pravda, že manželka má trochu vyšší spotřebu potravin, než je běžné, ovšem z jídelníčku si toho moc neodpírá. Jí zdravě, ale i to, na co má chuť. Jen se vyhýbá vínu, které má ráda a hlavně pečuje o našeho malého tvorečka velice zodpovědně. Zatím nevíme, zda budeme mít kluka nebo holčičku, není to pro nás to nejdůležitější. Podstatné je, aby nový člen naší rodiny byl zdravý a v pohodě. To je zásadní,“ řekl taťka Roman na minirozlučkové party v klubu divadla Kalich, kde se jeho Míša rozloučila na nějaký čas s kolegy a kamarády.

„Budu mít teď pauzu, ještě sice stihnu vystoupit v muzikálu Adéla ještě nevečeřela, ale tím na nějaký čas s divadlem skončím. Rozhodně se chci vrátit, teď je předčasné mluvit o tom za jak dlouho. Čas není důležitý. Podstatná je rodina a co bude dál se uvidí,“ řekla Tomešová a s kolegy si přiťukla pramenitou vodou a otestovala i pár miniklobásek z rozlučkové kytice.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

3. 10. 2016 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.