V českém showbyznysu se objevil nová milenecký pár: Petra Vraspírová a Roman Vojtek. Oba zpívají a hrají v muzikálu Mamma Mia! (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Roman Vojtek a Petra Vraspírová: Další zamilovaný pár hrající v Mamma Mia!

Poprvé si spolu milenci Petra Vraspírová (28) a Roman Vojtek (43),  zahráli a zazpívali v muzikálu Mamma Mia! a zanedlouho je čeká další společná práce. Představí se v muzikálovém pohádkovém příběhu, Ať žijí duchové, plném populárních písniček Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka, a to opět na jevišti Kongresového centra. Premiéra pod režijním vedením Antonína Procházky proběhne 22. dubna.

 „My jsme se v Mamma Mie! moc na scéně nepotkávali a v tomhle chystaném díle to bude podobné, já hraji spíš v první a Petra v druhé půlce. Oficiální scénáře jsme dostali až dnes, takže jsme to spolu neprobírali, ale bude nám to určitě klapat stejně dobře jako v soukromí,“ shodli se oba.

Roman Vojtek má z manželství s Terezou Vojtkovou dcerku Editu a syna Benedikta, a ač svoje soukromí nechce moc probírat, přece jen nějakou informaci pustil.

„Soukromí moc ventilovat nechceme. Ale samozřejmě moje děti Petru znají. Vím, jaký na ni mají názor, respektive Editka, protože u jedenáctiměsíčního Benedikta se to moc nedá hodnoti,“řekl pro Super.cz  Vojtek. 

Roman je zkušený „pohádkář“, hrál už třeba dva čerty, a jak říká i pár joudů, kteří se zamilují do venkovského děvčete, takže si v nové roli, tentokrát učitele, libuje. Petra si zase střihne Leontýnku, hlavní ženskou postavu, kterou bude alternovat s Hanou Holišovou a Ivanou Korolovou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 2. 2016 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.