Roman Vojtek s dcerou Anetou a přítelkyní Petrou Vraspírovou (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Roman Vojtek je na mrtvici. Dcera mu připravila šok!

 Ač má šestiletá dcera herce a zpěváka Romana Vojtka za sebou teprve týden školní docházky do první třídy, stačila taťku prý docela vykolejit. Nejen, že jí učení baví, ale oblíbila si předmět, který běžně mezi nejpopulárnější nepatří.

„Je to pravda. Přišla ze školy a uzemnila mě tím, že jí baví matematika, kterou já zas nemusím. Doufám jen, že postupem času ji trumfne hudební nebo tělesná výchova, ale uvidíme. Zatím nám oběma jde a já doufám, že až do třetí třídy s ní učivo zvládnu a budu jí pomáhat. Ale co bude od čtvrté třídy, kdy už je počítání náročnější, to opravdu netuším. Jak mě ovšem informovala paní učitelka existuje učebnice pro rodiče, aby sami pochopili látku a mohli ji po jejím prostudování dětem řádně vysvětlit, takže to bude moje šance,“ prozradil Roman Vojtek, kterého jsme zastihli v Cinema City Flora, kam zavítal s dcerou, přítelkyní Petrou Vraspírovou a její sestrou na premiéru čtvrtého dílu animované komedie Lovecká sezona – Strašpytel. Tu si nenechala ujít ani Romanova herecká kolegyně Jana Bernášková. Ta dorazila s početnou dětskou kumpanií.

„Ne, všechny ty děti opravdu nejsou moje. Dcera Justýna, mimochodem čtvrťačka, si vzala kamarády a tříletý syn Theodor, který je posluchačem mateřské školy, nezůstal pozadu, takže nás je parta. Slíbila jsem dětem pohádku, a protože sliby se mají plnit nejen o Vánocích, jsme tady,“ s úsměvem vysvětlila Bernášková.

Své ratolesti na premiéru Lovecké sezóny přivedli i další známé osobnosti mj. Markéta Hrubešová, Tereza Mátlová, Michal Dvořák, Petr Jákl, Jana Adamcová, Agáta Prachařová či Kateřina Kristelová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 9. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.