(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Roman Vojtek s dcerkou na nehtech: Úsměv ve tváři a slova o jiné ženě!

Herec Roman Vojtek má za sebou vleklou mediální kauzu, kdy odcházel od matky své dcery. Uplynulo ale několik týdnů a Vojtek se s dcerou Editkou objevil v OC Nový Smíchov na prezentaci nehtové kosmetiky. Herec vypadal svěže a na akci se skvěle bavil. Aby ne, když se jeho dcera Editka s nalakovanými nehty stala hvězdou módní přehlídky

„Editka to má občas dovolené. Je to holčička a vidí, že dospělý holky si nehty lakují. Přijde mi to vkusné a barevné, evidentně jarní! Ve školce s tím nemají problém,“ míní Vojtek. Podle nedávných průzkumů navíc mužům na nové ženě nejvíc přitažlivé přijdou právě upravené nehty. „Nejsem nijak upjatej, ale vlasy nebo nehty jsou jistá vizitka toho, jak se o sebe žena stará. Hezké nehty dělají s námi muži hodně, to je pravda. Ale dobře, bořím všechny tabulky a tvrdím, že nejvíc mě na ženě zaujme ona sama. Může být sebekrásnější a mít hezčí nehty, ale když nebude sympatická, má smůlu,“ dodává nakonec zamyšleně Vojtek.

Jeho teorii nepřímo potvrzuje také Michaela Ochotská. „Každá žena by měla mít upravené vlasy, nehty a vonět. Nevím, jestli Lukášovi na mě upoutaly právě nehty, ale každopádně dodnes ví přesně, co jsem měla ten den, co jsme se seznámili, na sobě. Ale ano, je pravda, že také já se dívám mužům na nehty, jestli je mají upravené,“ přiznává Ochotská. Její Lukáš Rosol je momentálně v Římě, ale už brzy se snad rýsuje první rodinná dovolená. „Rádi bychom už s tátou někam na turnaj vyrazili, po Evropě jich je spoustu. Ale záleží na konkrétním načasování. V momentně, kdy nám všem bude fajn, tak vyrazíme. Lukáš teď začíná turnaj každé pondělí v jiné zemi, což je obtížné,“ dodává Ochotská.

Do salonu Alessandrio dorazila také zpěvačka Radka Fišarová a v nových vlasech ji málokdo poznal. „Nedávno jsem se nechala fotit a zjistila jsem, že mám opravdu hodně zničené konečky vlasů. Takže jsem se nechala pořádně ostříhat,“ smála se Fišarová. Mateřství prý změnilo její přstup k sobě sama a více se teď o sebe stará. „Moje závislost na čištění zubů je pořád stejná. Ale jsou zase věci, které jsem úplně vynechala, třeba vážení se. Mám ve váze už dva měsíce vypnutou baterku a dokud mě nebude zajímat, kolik přibral náš syn, tak ji tam nedám! Cítím se dobře a to je základ,“ míní útlounká zpěvčka a my jí dáváme za pravdu!

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

13. 5. 2015 11:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.