(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Romana Pavelková v srpnu porodí Maxi-Milana: Manžel se těší tak moc, že už koupil pískoviště!

Modelka Romana Pavelková je sice těhotná, svých pracovních povinností se ale nevzdává. I s bříškem pomáhala organizovat uvedení nové kolekce kabelek Elega herečky Dany Morávkové. Syn se narodí v srpnu a bude se jmenovat Maxmilián po tátovi. Že se Pavelkové manžel jmenuje úplně jinak?

„Manželovi Milanovi se to jméno líbí, jako Maxi-Milan. Dotáhnul tuhle koncepci do detailu. Až se syn narodí, bude Mini-Milan a pak Midi-Milan. No a pokud bude po tatínkovi, tak dostojí svého jména a bude Maxi,“ smála se Pavelková, která je ráda, že manžel dostane parťáka pro chlapské činnosti. Její Milan totiž jezdí na čtyřkolkách.

„Z toho mám trochu obavy, manžel i můj brácha už měli ošklivé nehody. Nemám k tomu úplně kladný vztah, ale zakázané ovoce nejlépe chutná, takže zakazovat jim to nebudu. Oni by mi to pak dělali nachvál. Ale pod širák je pustím. Dokážete si mě představit, jak stanuju v lese? Bude hezky stanovat se synem,“ má v tom jasno modelka. Bude rodit na konci srpna v Podolí u doktora Vernera, který rodil také Gábinu Bártovou nebo Martu Jandovou.

„Výbavička už se rozrůstá díky mé mamince, která nakupuje jak šílená. Ale to proto, že už se moc těší. Manžel už koupil pískoviště a houpačku, a jestli to takhle půjde dál, brzy nám někdo pořídí rovnou i aktovku a penál,“ směje se Pavelková. Tu momentálně trápí chřipka, kterou musí vyležet, aby mohla v sobotu letět na dovolenou.

„Jako těhotná nemůžu brát skoro žádné léky, tak mi nezbylo, než dva dny ležet v posteli. Manžel vyhrožuje, že nemocná nikam nepoletím. Jsem ve druhém trimestru, takže bych lítat neměla, ale pan doktor mi to povolil, protože je všechno v pořádku.“

Romanu ze začátku těhotenství trápil nízký tlak a neustále se jí tak motala hlava. „To jsem sebou i práskla na schodech, ale padala jsem šikovně, takže jsem si neublížila. Zvracela jsem jednou, když se můj muž rozhodl dělat škvarky,“ vyprávěla Pavelková, zatímco v restauraci Theatro organizovala modelky před přehlídkou kabelek.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

26. 4. 2015 09:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.