Tina Pletánková (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Rosnička Tina Pletánková je v devátém měsíci!

Ač by to nikdo neřekl, bývalá rosnička a moderátorka Tina Pletánková je v devátém měsíci. A svůj stav si užívá.

„Je to tak. Nejde samozřejmě ovšem o těhotenství, ale spolu s partnerem Čestmírem Řandou máme za sebou devět měsíců známosti a společného soužití a docela nám to klape. Máme na řadu věcí stejné názory, což je ve vztahu neméně důležité, jako jiné nezbytné partnerské radovánky a záležitosti, takže uvidíme, jaké bude naše další vzájemné pokračování,“ s úsměvem prozradila Tina, která sice coby „předpovídatelka“ počasí z obrazovek zmizela, ale jako moderátorka akcí vesele pokračuje dál.

„Osobně mám za sebou dvě manželství a do třetice všeho dobrého bych svatební zvony svého života nechal bít ještě jednou. Zatím to ovšem není otázka dnů, jsme po devíti měsících milenci v záběhu, ovšem do takových dvou let by se mohlo mnohé změnit,“ tajemně uvedl Čestmír Řanda.

Ten sice svou hereckou kariéru na hřebík úplně nepověsil, ale věnuje se hlavně scénografii. „Postaral“ se třeba, a podle ohlasů velice úspěšně, o dva muzikály ve Švédsku, navíc maluje, sochaří a staví modely letadel. V neposlední řadě se zabývá i závody automobilů, ovšem těch v miniaturním provedení. A právě s nimi a partnerkou Tinou dorazil do Žlutých lázní na slavnostní křest a tiskovou konferenci u příležitosti konání prvního ročníku Peříčkového dne sbírkového projektu Pomozte dětem a zahájení projektu Řekni to po svém.

Zmíněná dvojka dětem předvedla a vysvětlila, jak se modely ovládají a pak je nechala na autodráze dosyta vyřádit, do programu se zapojila i herečka a blogerka Marie Doležalová (29), proběhly také tanečky, soutěže atd. atd. Prostě a jednoduše, charitativní den zaujal a bavili se jak organizátoři, tak i účastníci.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 4. 2016 08:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.