(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Rottrové snacha podniká v byznysu s nehty a zpěvačku do svého podnikání zasvětila!

Zpěvačka Marie Rottrová ze všeho nejraději vypráví o své zahrádce nebo koncertech, přesto si udělala čas a přišla podpořit manželku svého syna. Ta v OC Nový Smíchov pořádala první nehtovou přehlídku v republice a Rottrová se jí neváhala zúčastnit coby moderátorka.

„Není to tak, že bych byla posedlá svým vzhledem, nebyla jsem snad deset let na kosmetice. Snacha mi teď doporučila salon, kde byla na kosmetice, tak asi zajdu! Kdyby žila maminka, vynadala by mi, že se o sebe vůbec nestarám,“ svěřila se zpěvačka v nehtovém studiu Alessandro. Co se ale týká nehtů, to má Rottrová jasno. „Starám se o své nehty jako taková žena v domácnosti. Hodně pracuji rukama a to jak na zahradě, tak doma. Denně vařím a ruce neustále namáčím. Takže přes týden nosím obyčejný průsvitný lak, aby to nebylo vidět, když se odloupne. Ale jepravda, že když mám něco před sebou a začne jaro a léto, nechávám se zlákat těmi barevnými odstíny,“ připouští Rottrová, která se v OC Nový Smíchov neváhala chopit mikrofonu a moderovat módní přehlídku nehtů. Aby taky ne, když majitelka studia je její snacha. Syn na ni vypadal velmi pyšný.

Rottrová říká, že s jarem cítila potřebu změny. „Začala jsem v rámci jarního očištění chodit do parní detoxikační sauny. Uzpůsobila jsem tomuto detoxu také stravu. Přeci jen je ta zimní strava těžká a občas jitrnice nebo jelítko tomu moc nepřidá. Navíc se pan Zapletal  snažil přinutit mě pít kozí mléko. Neúspěšně. Nakonec jej na křestu Blanických pohádek vyměnil za kravské,“ glosovala Rottrová nedávnou událost na farmě Blaník manželů Zapletalových.

V salonu Alessandrio se objevila také Iveta Lutovská. Ta má doma malou parádnici a barvení nehtů bude brzy patřit k její povinné výbavě. „Dcerka strašně řeší, jak bude vypadat. Je jí rok a půl, pořádně nemluví, ale už by chtěla vládnout šatníku! Nejvíc ji zajímají boty, jako každou ženskou. Netypické ale je, že ji také zajímají čepice. Takže já přijdu domů a ona sedí doma s čepicí na hlavě,“ smála se Lutovská a moderátorka akce „Kristina Kloubková podle všeho věděla, o čem je řeč. Její dcerka Jasmínka šla také nehtovou přehlídku, z přítomnosti novinářů ale byla celá nesvá. „Netušila, co ji tady čeká, takže pro ni je to větší stres než pro mě! Blesky foťáků se jí moc nelíbí a asi bude chtít brzo domů. Neví, o co tady jde,“ omlouvala se za Jasmínku Kristina. Moderátorka ale prozradila, že právě taková rebelka, jako její dcera, už má ve školce nápadníky. Jsou hned tři a holčička si prý nemůže vybrat!

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

14. 5. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.