(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Rozjíždí se nová reality show Instahero! Hledá se král sociálních sítí

Včerejškem odstartovala zbrusu nová online reality show Instahero / Česko – Slovensko hledá influencera, jejímž cílem je nejen najít nové talenty internetu, ale i ukázat, jak vypadá život influencera a co všechno tento život vlastně obnáší. Kromě toho je cílem pořadatelů i vzdělávat v oblasti on-line komunikace a poukazovat na úskalí internetu. Chystají se do jednotlivých dílů zvát nejrůznější experty v sociální a marketingové komunikaci, politologii nebo žurnalistice.

„Hledáme multitalentovaného člověka, který dokáže svým chováním inspirovat ostatní a který dokáže nejen fotit, editovat a natáčet, ale především tvořit zajímavý a motivující obsah. Internet dokáže ovlivňovat velmi mladé lidi a během soutěže na to z nejrůznějších úhlů poukážeme,“ říká moderátorka Instahero, Nikol Moravcová.

Každý z deseti finalistů si před začátkem prvního týdne soutěže vytvoří nový instagramový profil (business profil). Na tomto profilu bude plnit zadané výzvy a bude se snažit oslovit odbornou porotu, která na základě této prezentace postupně vyřadí sedm soutěžících.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

11. 3. 2019 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.