Dana Morávková a Václav Vydra hrají ústřední dvojici ve filmu Vánoční Kameňák. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Roztoužená Morávková využila příležitosti. Vyjela po Vaškovi Vydrovi

Herečka Dana Morávková (44) se se svými city moc nemazlí. Nic netutlá, ale naopak dává je najevo. Objektem jejích tuh a vášní není nikdo jiný než Vašek Vydra (59). A v tom může být docela velký háček.

„Nic takového. Měla jsem to předepsáno ve scénáři, takže po něm jedu. Jsme sousedé, Vašek je starosta, navíc vypadá docela dobře, jeho manželka Vilma se s ním chce dát rozvést a škoda nevyužít šance. Já ho chci, ale bohužel, on mě ne,“ svěřila se smíchem na premiéře pátého pokračování Kameňáku, tentokrát s názvem Vánoční Kameňák, Dana Morávková.

Jak dodala, vůbec jí nevadilo, že o ni Vašek neboli filmový starosta Pepa nestál, ale poprat se o něj jí bavilo.

„S Vaškem Vydrou jsme se potkali na jevišti a byla to skvělá spolupráce. Teď jsme parťáky i ve filmu a i natáčení bylo velice příjemné. Navíc, moc se mi líbila práce s panem režisérem F. A. Brabcem a byla bych ráda, kdyby se ještě někdy zopakovala,“ dodala Dana Morávková. 

„Nevím, bude-li další pokračování „kameňáků“. Uvažovat o tom je teď ještě předčasné, ale kdyby všechno třeba klaplo, já bych do toho s touhle skvělou partou určitě šel zase znova,“ uvedl na popremiérovém večírku režisér Brabec.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 12. 2015 18:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.