(Zdroj: Archiv Michal Kavalčík ) 9x FOTO

Ruda z Ostravy debužíroval o Valentýna v termálkách. Teď se nevejde do kostýmů

Zpěvák a herec Michal Kavalčík, bývalý Ruda z Ostravy, který nyní účinkuje především v pražském Divadle Broadway, našel ve svém diáři pár dnů volna a odjel se svou partnerkou produkční Zuzanou do Maďarska.

„Moje Zuzanka je po operaci kolene, a tak jsem jí chtěl udělat překvapení. A protože Zuzka má maďarské kořeny, její babička totiž byla Maďarka, tak jsem ji vzal do lázní v Budapešti. Konkrétně volba padla na Markétin ostrov. Přímo v hotelu jsme měli léčivý pramen,“ pochlubil se nám Michal.

Zamilovaný pár, který spolu randí již téměř dva roky, tak strávil Valentýna v zahraničí. Jak probíhal svátek všech zamilovaných?

„Na Valentýna jsem Zuzku pozval do místní vyhlášené kavárny a z lásky jsem jí daroval náramek s jantary, který se jí moc zalíbil v jedné výloze, když jsme byli na procházce. Já jsem od Zuzky dostal budhistický náramek z nepálské prodejny,“ dodal bývalý Ruda z Ostravy.

Program v Maďarsku měl Michal se svou přítelkyní Zuzanou opravdu nabitý. 

„Užívali jsme si romantických procházek po Budapešti, volný čas jsme trávili ve wellness, absolvovali jsme masáže, dopřávali jsme si výborné maďarské kuchyně, ochutnali jsme výbornou rybí polévku, maďarský guláš nebo perkelt. Nyní najedu opět na střídmější režim, abych se vešel do svého kostýmu Pepana, kterého hraji již 2 roky v muzikálu Mýdlový princ v Divadle Broadway a vlastně i Nicka Cartera v muzikálu Adéla ještě nevečeřela, který se zanedlouho vrací,“ dodal Michal Kavalčík.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 2. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.