Ruda z Ostravy moderoval zpěvačce Karolíně Gudasové křest jejího nového singlu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Ruda z Ostravy se pozval na svíčkovou: Zdalipak ji tahle kočička zvládne ukuchtit?

Nezadaná muzikálová zpěvačka a herečka Karolína Gudasová (23) na křtu svého nového videoklipu Nehledej prozradila, že na toho pravého prince na bílém koni stále čeká.

„Já na ty chlapy spíš nemám čas, nebo jsem ještě nenašla toho pravého. Doufám, že ten pravý na mě teprve čeká,” říká Karolína s tím, že prý celý pracovní zápřah zvládá díky své mamince, která je také její manažerkou.

„Maminka mi partnery nedohazuje, to určitě ne, jen spíš projevuje názory, ale vše se odehrává v mé režii. Důležité je, že vždycky zajistí jídlo, vždycky napeče, je super, že se o to stará. A taky na ni přesouvám všechny věci, které nechci řešit,“ svěřila se mladá zpěvačka.

Křest moderoval Michal Kavalčík (40) alias Ruda z Ostravy a o Karolíně se vyjadřoval až nezvykle pochvalně. „Nejhezčí je na tom to, že si to musela vydřít sama, od myšlenky až po finálové ukázání světu. Nepoužívá takový ten rychlovýtah jako některé rádoby celebrity, které to berou přes známé, kamarády a, proč to nepřiznat, také přes ložnici,“ líčí Michal, který se přiznal, že ho zaujalo i vychvalované kuchařské umění zpěvaččiny maminky. 

„Takové pozvání na svíčkovou bych rozhodně neodmítl, a kdyby Karolína asistovala, zjistil bych, jestli zdědila něco z kulinářských kvalit své maminky,“ snažil se nenápadně vetřít do rodiny Gudasových Kavalčík.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 10. 2015 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.