(Zdroj: Herminapress.cz ) 23x FOTO

Ruda z Ostravy se předvedl. Na jevišti Lucerny sjížděl lajnu. Iva Pazderková se přidala.

Žánr stand up comedy poprvé v Čechách vyprodal velký sál Lucerny. Komici s.r.o. váleli a Lucerna se otřásala smíchy.

Tomáš Matonoha, Miloš Knor, Iva Pazderková, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd a Ruda z Ostravy dovedou dělat legraci jako jednotlivci. Ale když se spojí v jeden celek, je to třaskavá směs, která rozesměje Lucernu k slzám.

Ruda z Ostravy spolu Ivou Pazderkovou vtipně reagovali na pověstný pytlíček drogy Petra Koláře.  Přinesli si celý pytlík a přímo na jevišti požili. Nikoho tím ale nepohoršili, naopak, sál Lucerny bouřil smíchy.

U svých výstupů úzce spolupracují i s diváky. Trapnomág a kouzelník Richard Nedvěd je v tom jednička. „ Ze soutěže Česko Slovensko má talent jsem se  dopracoval až do Lucerny. Komu se to povede,“ smál se.

Iva Pazderková měla nezvyklou barvu vlasů. „Kvůli divákům jsem si nechala vlasy obarvit vlasy na zeleno, když je to jaro…,“ řekla.

„Trému před vyprodaným sálem  jsem neměl. Tu už jsem si vybral při svém prvním vystoupení před několika lety,“ usmíval se spokojený Tomáš Matonoha.

Vzácným hostem představení byl komik Luděk Sobota:,, Dnes je to s humorem jako s dobou, ve které žijeme. Je rychlý a agresivnější. Už bych nestíhal.  Ale líbilo se mi to a bavil jsem se.“

 

 

31. 3. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.