Dara Rolins dráždila fanoušky nejen zpěvem, ale i svým výstřihem. (Zdroj: Tatry Mountain Resorts ) 4x FOTO

Rušno bylo v Tatrách! Dara Rolins vytasila své zbraně - zpěv, tanec a hluboký výstřih

Doslova v základech se chvěl hudební klub v Jasné v Nízkých Tatrách, když na pódiu vystoupila Dara Rolins (43). Stovky nadšených příznivců neváhali udělat cokoli, aby se dostali svému idolu co nejblíže. Křičeli, ječeli, dupali a došlo i na slzy, když se hvězda přiblížila. Dara nenechala nikoho na pochybách, že více jak tři desítky let na pódiu jí na energii nic neubraly.

„Nabíjí mě, když vidím, že se publikum dobře baví. A tady v Jasné jsem si užila o to více, že zdejší hory a lidi prostě miluji. Vracím se sem již několikátou sezónu, ale letošní zahájení jsem si užila prostě absolutně,“ prozradila Dara, která neošidila publikum o žádný ze svých hitů. Ke své lítosti na zahájení zimní sezóny ale zavítala jen na skok. Poté ji pracovní povinnosti odvedly jinam. 

„Miluji hory a moc ráda lyžuji. Takže tu určitě nejsem naposledy. Počítám, že se do Tater vypravím jak s Laurou, tak s partnerem. Podmínky tady jsou výborné pro začínající i pokročilé lyžaře. A spoustu zábavy si tady užijí právě děti. Takže s Laurou určitě letos lyžovačku nevynecháme,“ řekla Dara a dodala, že si s partnerem rapperem Rytmusem umí představit krásné chvíle nejen na zdejších svazích, ale i večer u sklenky vína a dobrého jídla. Koneckonců oba jsou na Slovensku vlastně doma.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 12. 2015 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.