(Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Růžičková, Callta, Kerndlová se postavili do čela soutěže Dívka České republiky

Zpěvačka Tereza Kerndlová, zpěvák Pavel Callta, herečka Andrea Růžičková (dříve Kerestešová) a fotbalista Petr Švancara jsou ambasadory soutěže Dívka České republiky – Hledáme sympatickou sportující slečnu.

Soutěž je unikátní tím, že při výběru finalistek nerozhoduje pouze jejich fyzická krása, ale především sportovní a pohybové nadání, talent a zajímavý životní příběh.

Patronkou soutěže letošního ročníku je krásná zpěvačka Tereza Kerndlová, která se věnuje zdravému životnímu stylu a bude tedy pro dívky tím pravým vzorem.

„Velmi ráda podpořím smysluplný projekt Dívka České republiky, kde se nejedná jen o krásu, ale i o sportovní nadání,“ říká Tereza Kerndlová.

Mladý zpěvák Pavel Callta si získal publikum svou pokorou a pílí, ale i on se aktivně věnoval sportu, konkrétně plavání. Bývalý fotbalista a výborný bavič Petr Švancara má osmiletou dceru Nikolku, která se věnuje mnoha sportům, do toho tancuje a jednou by si přála možná právě v tomto odvětví vyniknout. Už druhým rokem se k soutěži připojila herečka a fotografka Andrea Růžičková. I díky ní má soutěž charitativní podtext. 

Vítězka soutěže získá postup na Mistrovství světa v interpretačním umění - Olympiádu Talentů (WCOPA) do Hollywoodu. Projekt bude ukončen slavnostním galavečerem v Boby centru v Brně 27. září.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 3. 2017 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.