Dominika Myslivcová (Zdroj: Archiv Dominika Myslivcová ) 4x FOTO

Růžová Barbie Myslivcová je nejvlivnější političkou v Česku! Prý to tvrdí prestižní magazín Forbes!

V politice je teprve pár měsíců. Dominika Myslivcová (22) už přesto dokázala něco, o čem se může zdát premiérovi nebo prezidentovi. Renomovaný magazín Forbes ji zařadil na 61. místo v žebříčku nejvlivnějších Čechů na internetu. Až o několik míst za ní je Andrej Babiš. Žádný jiný politik se do sedmasedmdesátky vyvolených nedostal.

Před růžovou Barbie, která kandiduje v krajských volbách jako nezávislá za hnutí Úsvit v Moravskoslezském kraji je například Petr Čech, Petra Kvitová nebo Alena Šeredová. Až za ní se umístily Monika Bagárová nebo Martina Navrátilová či Simona Krainová. Politici? Absolutní nula, až na zmíněného ministra financí. Pro Myslivcovou je to před krajskými volbami velká vzpruha. Pro její potencionální voliče zase jasná zpráva, že když jí dají svůj hlas a ona se dostane do zastupitelstva kraje, její síla je nepopiratelná.

 „Ani jsem nevěděla, že se takový žebříček dělá. Samozřejmě, že mě to těší, komu by to radost neudělalo? Na druhou stranu to nijak nepřeceňuji. Důležitá je opravdová práce, která je za každým člověkem vidět,“ má jasno blogerka, herečka a zpěvačka. 

Pravdou je, že podobné žebříčky mohou vzniknout v jakémkoli médiu a nejspíš by všude skončily úplně jinak. Jenomže tohle je Forbes. Žádný bezejmený plátek odněkud z Horní Dolní. Jestli existuje magazín, který má váhu a je respektován napříč politickým spektrem, byznysem, sportem a kdo ví, čím vším, pak je to právě Forbes. Takže pokud je v něm Myslivcová jako nejvlivnější z českých politiků působících na internetu, něco na tom nejspíš bude... 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 9. 2016 19:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.