Na rybách ulovil Jakub Vágner i současnou přítelkyni modelku Elišku Bučkovou. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Rybí legendy Jakuba Vágnera se vracejí na ČT2. Rybář má ale svůj nejlepší úlovek již doma

Jakub Vágner (34) se jako jeden z mála Čechů dostal na obrazovky nejsledovanějších mezinárodních televizních stanic a navíc s vlastním pořadem Rybí legendy Jakuba Vágnera III.

Jeho štáb mapuje vše, co Jakub zažívá při rybolovu na řekách a jezerech v extrémních podmínkách. Kromě čekání na vzácný úlovek a informací o rybím druhu dokument ukáže mnoho situací, kdy na Jakuba čeká nebezpečí nebo nemoci, a mnohdy se dostane i do ohrožení života.

„Dělám jen to, co mě baví a naplňuje. Ač je můj život velmi spojen s rybami a rybařením, čím dál tím více si užívám cestování do odlehlých částí naší planety. Celá cesta je cíl a cíl je cesta samotná. Pokud se podaří ulovit velkou či vzácnou rybu, je to paráda. Na druhou stranu je to ale třešnička na dortu celé expedice, kdy je každý den obrovským zážitkem,“ říká oblíbený rybář. 

Pro Jakuba Vágnera jsou ryby obdivuhodná stvoření, kterým zasvětil celý svůj život. Nejen jako rybář, ale i jako ochranář velkých rybích druhů, které pomalu, ale neodvratně mizí ze sladkých vod. 

Třetí řada Rybí legendy Jakuba Vágnera se na obrazovkách ČT2 objeví poprvé již dnes ve středu, 2. března ve 20.00 hod. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 3. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.