You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Mrkejte na klip k písni Ako F.B.I. v podání Mig 21 a Vojty Dyka. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Rytmusi, bacha na ně! Vojta Dyk s Macháčkem rapují po slovensky Ako F.B.I.

Kapela Mig 21 přichází s novou skladbou Ako F.B.I., v níž spojila síly s hercem a zpěvákem Vojtou Dykem (30). Představuje ji před startem svého turné a před premiérou nové české komedie Wilsonov, kterou je píseň s hudbou Tomáše Poláka a textem Jirky Macháčka (49) inspirována.

Ve snímku Wilsonov ztvárňuje Jiří Macháček specialistu FBI Aarona Fooda, který společně s nezkušeným policejním čekatelem Eisnerem v podání Vojtěcha Dyka pátrá po sériovém vrahovi řádícím ve Wilsonově v době plánování připojení města ke Spojeným státům.

Film je parodií na šestákové detektivky a také nová písnička a klip v režii Jaroslava Fuita, který k ní vznikl, kdy jej Jirka Macháček a Vojta Dyk natočili v rekordním čase na pražském Těšnově, naznačují, že není třeba brát věci příliš vážně.

„Slovenský rap je jedna z oblastí, do níž se kapela Mig 21 doposud nevydala, a tak jsme rádi, že jsme konečně mohli do tohoto žánru proniknout a že náš kolega Vojta Dyk tuto cestu statečně podnikl spolu s námi,“ shodují se členové hudební skupiny.

Detektivní komedie Tomáše Mašína podle scénáře Marka Epsteina Wilsonov bude mít premiéru v kinech 1. října. Kapela Mig 21 zahajuje jen o dva dny později své podzimní turné Štěstí hejbe planetou, během něhož odehraje 13 koncertů.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 9. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.