Jan Kříž a Michaela Doubravová pokřtili CD Atlantida v Mořském světě. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

S Atlantidou šel pod vodu Honza Kříž a Míša Doubravová. Autor Miro Žbirka je háklivý na účes

Jde jim to skvěle na souši, ale i pod vodou. Hvězdy Divadla Kalich, Jan Kříž a Míša Doubravová se představili i jako potápěčská dvojka při křtu cédéčka s písničkami z muzikálu Atlantida, který proběhl v Mořském světě na holešovickém Výstavišti. Album nepolévali šampáněm, ale za účasti autora písní Mira Žbirky se ponořili do akvária a mezi zdejšími „sardinkami“ a podobnou mořskou havětí poslali zmíněné album do světa.

„Jako potápěč jsem se představil teprve podruhé v životě a určitě to nebylo naposled. Začátkem týdne jsme tu absolvovali s Míšou generálku, dnes to bylo naostro a docela mě ten podvodní křest bavil. Asi budu v potápění pokračovat,“ uvedl Honza Kříž a ani jeho „podvodní“partnerka nebyla proti. „Stejně jako Honza i já jsem potápěčkou amatérkou a stejně jako jemu i mě se zamlouvalo ponořit se mezi ryby a pokřtít cécéčko. Ve společnosti žralůčka skvrnitého, pilohřbeta a jiných obyvatel zdejší říše se mi líbilo. Jestli se ale zrovna tohle stane mým trvalejším hobby, zatím nevím. Ale zkušenost to byla dobrá,“ řekla po návratu z akvária Doubravová.

Meky Žbirka, autor písní z Atlantidy, svou aktivní účast na podvodním křtu v akváriu odmítl. „Jako plavec, bych to zvládnul, ovšem potápění není mým koníčkem a ani by to neprospělo mému účesu. Nepamatuj si, kdy jsem se naposledy ponořil pod vodu, bude to dost dlouhá historie, a nemíním to zkoušet ani teď. Ovšem jako divák křtu, jsem spokojen,“ okomentoval netradiční akci Miro Žbirka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

5. 2. 2016 09:45 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.