(Zdroj: Herminapress.cz ) 25x FOTO VIDEO

S Bárou Mottlovou ve vaně! Co ukázala, co skryla?

Herečka a modelka Barbora Mottlová si svoje novoroční předsevzetí splnila do puntíku. Podařilo se jí krásně shodit nějaké to kilo a mysl naladit na pozitivní vlnu.

„Ano, je to tak. Dala jsem dolů sedm kilo a to člověka povzbudí. Zvláště, když hubnete opravdu zdravě. Upravila jsem jídelníček, najela na pravidelný režim stravování a přidala jsem si nějaké hodiny navíc své oblíbené bikram jógy. Mám to štěstí, že hubnu po celém tělě rovnoměrně. Prsa i zadek mi zůstaly, takže stále mám co v plavkách vystavovat,“ smála se pohodářka Bára, ale pak vážně dodala, „někdo si myslí, že změna váhy souvisí s mým rozchodem s britským přítelem. To není pravda. Nemám z toho žádný stres, rozchod nebyl žádné drama. To jen vztah na dálku vyšuměl do ztracena.“

O novém příteli  zatím moc mluvit nechce. Prý je to tak ještě všechno nevinné a v náznacích. A právě snad proto zatoužila Bára po žensky atraktivních fotografiích, kde by popustila uzdu své romantické duši a zúročila nové, exkluzivní  křivky.

„V luxusním prostředí apartmánů pražské Salabky jsem s fotografkou Lenkou Pihrtovou nafotila krásné fotografie. Jsme už sehraný tým, nefotíme spolu poprvé. Vznikly pěkné fotky, které mám pro svoji prezentaci a když jsem se na nich viděla polonahá, tak to úsilí ze začátku roku stálo zato,“ pochvalovala si focení Bára Mottlová.

Modelka má i jasno, jak se dál postará, aby o nově nabyté linie nepřišla.

„No to je přece jasné, že na figuře budu pracovat dál. Chci ještě trošičku vyrýsovat zadek a břicho. Dojde tedy na nějakou posilovnu a také na běh. Takový ranní výběh po Náplavce u Vltavy je balzám na tělo i duši,“ natěšeně plánovala Bára, která svoji aktuální váhu padesát devět kilogramů považuje  za ideální a víc už zhubnout nechce.

 Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

25. 2. 2017 22:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.