You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 5x FOTO VIDEO

S Časem si pohrály tyhle dvě sympaťandy. Autorkou songu je ale jenom jedna z nich. Víte která?

Kamarádky ze Semaforu, zpěvačky a herečky Bára Smejkalová a Dáša Zázvůrková spojily síly a nazpívaly krásnou píseň z názvem Čas. Pochází z autorské dílny Báry, která složila hudbu a song si i otextovala. A aby bylo dílo dokonáno, po písničce přišel i videoklip, který můžete zhlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=HGBU7TYdyDQ&feature=youtu.be

„S Baruškou se známe už nějaký pátek. Její písničky se mi líbí, proto jsem neváhala a tu pěknou písničku Čas jsem si s ní zazpívala. Byla to úžasná práce, ještě dneska jsem z toho nadšená a výsledek stojí za to,“ pochvalovala si Dáša Zázvůrková.

Zpěvačka Bára Smejkalová sice zpívá se svojí autorskou skupinou D.O.R.A., ale spolupracuje i s ostatními umělci. Minulý rok například natočila videoklip k písni Reasons s herci Míšou Tomešovou a Romanem Tomešem a nyní se na připravované nové desce zase objeví duet s úspěšnou účastnicí televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas zpěvačkou Markétou Procházkovou. 

„A to ještě nevíte, nebo možná víte, Bára je zapálená pejskařka a s energií sobě vlastní mne zapojila do projektu Dej Pac. Uspořádáme charitativní koncert a už probíhá focení kalendáře, pod pracovním názvem: Známé osobnosti se psy 2018. Křest proběhne 4. října 2017 a veškerý výtěžek poputuje pro organizaci Home4pets, která se stará o opuštěné psy,“ prozradila Dáša, která má zároveň velkou radost, že jim s kalendářem pomáhají známé tváře jako například zpěvačka Markéta Procházková, herečka Hana Maciuchová, Jan Hrušínský, Miluše Šplechtová, Jiří Lábus a další.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 12. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.