(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

S tanečníky StarDance lomcovala tréma. Co o tom řekli?

Osmá řada taneční soutěže StarDance má zdárně za sebou první kolo. Taneční páry se podělily o waltz a čaču. Přestože se tentokrát tančilo jen pro radost a porota bodovala nanečisto, většina soutěžících přiznala obrovskou trému.

„Mně se strašně začaly klepat nohy, což se mi nikdy nestalo a nyní to jaksi přišlo,“ řekla nejistým hlasem herečka Kristýna Leichtová po ladném waltzu, který vystřihla se svým tanečním partnerem Václavem Masarykem.

To benjamínek soutěže, herec Zdeněk Piškula, který s tanečnicí Veronikou Lálovou zatančil suverénní a životem nabitou čaču a vypadalo to, že ho absolutně nic nerozhází, přiznal též jakýsi stav lehké bázně.

„Těsně před tím, než jsem nastoupil na parket, mi začalo bít srdce jako kulomet. To mám zatím pořád,“ svěřil svoje pocity moderátorce Tereze Kostkové po prvním tanečním vystoupení Zdeněk Piškula.

Svoji chvilku si na parketu prožila zpěvačka Anna K. s tanečníkem Markem Hrstkou, které porota ve složení Jan Révai, Tatiana Drexler, Radek Balaš a Zdeněk Chlopčík vytkla, že si při čače počítala.

„Já chci jenom říci, že jsem měla úplně největší trému od dob konzervatoře, kdy jsme měli přehrávky. Trému neznám spoustu let, až zase nyní. Proto jsem si při tanci počítala. Protože kdybych si nepočítala, tak bych snad omdlela,“ vysvětlovala svoje pocity Anna.K. 

Příští sobotu si už páry žádnou trému dovolit nemohou. Soutěž se rozjede naplno a dojde i na první vyřazování. Kdo to bude? 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 10. 2016 08:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.