Sabina Laurinová (Zdroj: Herminapress.cz ) 25x FOTO

Sabina Laurinová: Další dítě už nechci

Herečka Sabina Laurinová dorazila na Dětský den do trojské loděnice sice bez dcer, které zůstaly doma, ale tradičně v dobrém rozmaru a s úsměvem.

Drobotinu má ráda a s malými návštěvníky Dětského dne, uspořádaného agenturou Pixa PRO, si s chutí popovídala a podepsala řadu památníků, fotek i normálních kousků papíru. Bez přemlouvání se nechala nafotit i s těmi nejmenšími, ale sama, jak prozradila, o dalším přírůstku neuvažuje.

„Říká se, nikdy neříkej nikdy, ale já jsem realistka, stojím nohama pevně na zemi. Mám dvě dcery, jsem naprosto spokojená a třetí potomek určitě, nebo spíš s největší pravděpodobností, nebude. Jsem máma a živitelka, což není jednoduchá dvojrole, ale zvládám ji, i když někdy to není lehké. Strašně ráda vzpomínám na dětství, které jsem měla moc hezké a chci, aby podobné měly i moje děti. To dospěláctví nebývá občas žádnou procházkou růžovou zahradou, tak se snažím je na ně připravit a užít si s nimi, co se dá,“ řekla Sabina Laurinová.

Na Dětský den přišli, kromě Sabiny Laurinová, další známí herci a zpěváci. Třeba pěnice Míša Nosková s doprovodem, dcerou Eliškou, zpěvačka Míša Sejnová se synkem Matějem, zazpíval Petr Kutheil nebo Eliška Ochmanová a řada dalších.

Převážná většina písniček pocházela z oblíbených muzikálů Kapka medu pro Verunku či Sněhová královna a návštěvníci se dozvěděli i pár novinek o chystaném díle Alenka v kraji zázraků, které bude mít premiéru v divadle Hybernia na konci září.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 6. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.