You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na videoklip Writing's on the Wall k nové bondovce Spectre. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Sam Smith natočil klip k bondovce Spectre: Singl vede britský žebříček prodejnosti

Tvůrci čtyřiadvacáté bondovky svěřili titulní píseň mladému britskému zpěvákovi a skladateli Samu Smithovi (23), který debutoval albem In the Lonely Hour v květnu 2014.

Hvězda letošních hudebních cen Grammy, Smith přiznal, že tvorba písně Writing's on the Wall mu nedala žádnou práci, se svým spolupracovníkem Jimmym Napesem ji napsal za dvacet minut. Ve videoklipu se kromě samotného interpreta mihne i hlavní hrdina filmu v podání Daniela Craiga (47).

Ve Velké Británii se songu daří, v žebříčku Top 100 se drží na prvním místě. "Je úžasné, že se píseň stala číslem jedna. Byl to nezapomenutelný zážitek pracovat s Barbarou Broccoli a Samem Mendesem a stát se tak součástí tohoto britského dědictví," řekl Smith o spolupráci s producentkou a režisérem nové bondovky.

Premiéra filmu Spectre se plánuje v Londýně na 26. října, v českých kinech se snímek objeví 5. listopadu. Pro Craiga je to již čtvrtý film s agentem 007, po jeho boku se objeví Ralph Fiennes, Ben Whishaw nebo Christoph Waltz. Monica Bellucci a Léa Seydoux si zahrají Bond girls.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 10. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.