Modelka a moderátorka Lucie Křížková miluje pohyb. (Zdroj: archiv Lucie Křížkové ) 5x FOTO

Samá voda: Budete se divit, jak trávila celé léto misska a moderátorka Křížková!

Miss ČR 2003 a moderátorka pořadu Sama doma Lucie Křížková Váchová (30) se o prázdninách rozhodně nenudila. Pokud ji tipujete na plážové povalování v exotické destinaci, jste ovšem vedle.

Vzhledem k tomu, že Lucčin manžel je úspěšný jachtař, tráví rodina léto v bezprostřední blízkosti vody. Letos je jejich základnou jihočeské Lipno.

„David byl naposledy doma v Plzni někdy začátkem června. Protože chci, aby byla rodina pohromadě, trávíme tu se synkem také většinu léta. Pro mě to ale rozhodně není za trest, spíše za odměnu. Lipno nad Vltavou je pro aktivní trávení času jako dělané," říká Lucie.

Zatímco je David na vodě a trénuje, vyráží Lucka se synem na cyklovýlety po blízkém okolí, ale aktivitám na vodě se též nebrání. „Často vyplouvám s Davídkem na veslici nebo na paddleboardu. Když má manžel čas, sveze nás na plachetnici," prozrazuje modelka.

Malého Davídka do ježdění na lodi ještě příliš nezasvěcují. „Když bude Davídek chtít, začnu ho s jachtingem seznamovat za rok dva. Dřív to nemá smysl, je ještě malý," vysvětluje David Křížek (43), několikanásobný mistr České republiky v jachtingu.

„K vodě má ale synek blízko. Lodě a jachting ho obklopují už od mala. Jsem zvědavá, jestli se potatí," uzavírá Lucka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

31. 8. 2015 13:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.