(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Sámer Issa a Michal David skončili v nemocnici!

Ve středu slavil do pozdních hodin spolu s kamarády a samozřejmě i herci a zpěváky patnácté narozeniny Divadla Broadway, včera ráno jsme ho načapali ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Producent, skladatel a zpěvák Michal David prý zdravotnické zařízení navštívit musel.

„Pravda, oslavy narozenin Broadwaye byly důstojné i veselé, ovšem v mém případě v rámci slušnosti, takže v nemocnici jsem skončil ne ze zdravotních důvodů po náročném mejdanu, ale proto, že jsem tady být chtěl. Spolu se Sámerem Issou, beachvolejbalistkou Markétou Slukovou, Martinem Francem, zástupcem sítě drogerií Rossmann a ředitelkou Nadace Naše dítě Zuzanou Baudyšovou jsme představitelům Kliniky popáleninové medicíny předali revoluční cévní laser, který byl pořízen v rámci charitativní kampaně 5.000.000 korun pro dětský úsměv. A jedná-li se o pomoc, navíc je tenhle přístroj určen pro léčbu malých pacientů, tak jsem nemohl chybět,“ vysvětlil Michal, který na charitu hodně slyší. 

„Já jsem také ponocoval, ale ne kvůli oslavám, ale proto, že chystám ve studiu novou desku, která by měla vyjít v závěru roku a bude celá v češtině. Moc jsem toho tedy nenaspal, ovšem je to úplně fuk. Být na téhle akci na Klinice popáleninové medicíny je pro mě velká čest a vůbec jsem neváhal přijít. Víte, beru to jako poslání pomáhat. Sám pravidelně dvakrát týdne chodím do Klokánka v Hostivicích, kde působím tak trochu jako pan profesor hudby, zpíváme si, hrajeme na nástroje, povídáme a mě baví, když vidím ty dětské úsměvy a cítím, že je nám spolu dobře. To je pro mě i ty prcky to nejdůležitější, a podobné je to i tady,“ uvedl Sámer Issa a po předávce vyrazil spolu se Michalem Davidem, Markétou Slukovou, Martinem Francem a kupou dárků za dětskými pacienty.

 Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

24. 2. 2017 11:45 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.