(Zdroj: Herminapress.cz ) 55x FOTO

Sámer Issa pokřtil v restauraci Cantinetta Fiorentina v Pařížské ulici nový videoklip.

Sámer Issa pokřtil v restauraci Cantinetta Fiorentina v Pařížské ulici nový videoklip. Jako kmotru zvolil Helenu Vondráčkovou, kterou vedle Bílé a Gotta nejvíc obdivuje. Jako poděkování jí předal voucher na luxusní krejčovské služby do butiku v ceně 15 000 Kč. Helena dorazila v šatech od své letité návrhářky Taťány Kovaříkové.

„Sámer je pracovitý a má světový šmrnc. Je to kluk velmi uvolněný, někdy až moc, ale je mladý, tak si to může dovolit. Líbí se mi, že vyvíjí aktivity nejen u nás, ale snaží se prorazit i ve světě,“ říká Helena. Ta se připravuje na blížící se narozeninový koncert na Karlštejně a prozradila, že novináře tam čeká jedno velké překvapení.

V létě bude natáčet nové vánoční album, na kterém si zazpívá s Ondřejem Brzobohatým.

„Nebudu jen pracovat. Jedeme samozřejmě s manželem na houseboat na Slapy, chystáme se i s pejskem karavanem do Itálie, ale nejvíc se těším na Kanárské ostrovy,“ prozradila zpěvačka plány.

„V Grand Canaria budeme s přáteli už po několikáté. Je to takový ozdravný pobyt. V tom hotelu je obrovský bazén s mořskou vodou, ve které je kolem třiceti trysek, které vám masírují celé tělo. Také jsou tam různé vodní sauny a samozřejmě hrajeme tenis.“

Křestu se zúčastnil také Miroslav Krampol. Říká, že Sámer je originální, pracovitý a svůj.

„Mám ho moc rád, měl jsem ho v pořadu a byl skvělej,“ říká Krampol, který mohl na novém videoklipu, který byl natočený pomocí supermoderní techniky, oči nechat.

„Nové technologie typu Facebook nesnáším a nemám. Neumím ani s počítačem, ten ze zásady odmítám. Ale koukám na to z dálky a tiše to obdivuju,“ dodává Krampol. V létě prý s manželkou zůstávají na chaloupce.

„Měli jsme jet k moři, ale žena je po operaci s rukou, takže nesmí na sluníčko,“ svěřil se moderátor.

Sámer si dával záležet, aby nedošlo k žádnému konfliktu, už jen proto, že mu to nařídili rodiče.

„Říkali, že doufají, že dneska nebude žádnej průser. Chystáme se na velkou afterparty do rána, ale mám s sebou securiťáka, který mě bude hlídat. Jsme kompletně zajištění, takže by se dneska vážně nemělo nic stát,“ ujišťoval všechny Sámer.

4. 7. 2014 11:03 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.