(Zdroj: Herminapress.cz ) 25x FOTO

Sámer Issa se pochlubil setkáním s duchem a letos se chystá na hrad Houska

Letošní ročník Noci s hvězdami na hradě Houska se ponese ve znamení retra. Sámer Issa letos vystoupí za doprovodu své blond kolegyně a střihnou si dvě speciální retro písničky. Na Housce straší a Sámer se přiznal, že s duchy má zkušenost.

„Mám vystudovaný cestovní ruch a hotelovku. Měli jsme praxi na zámku, kterej byl hrozně strašidelnej a každou chvíli jsme slyšeli nějaký zvuky. Učitelka mi řekla, ať jdu do horního patra, kde to bylo nebezpečné samo o sobě, protože tam bylo temno. Měl jsem tam na starosti tác s pravým křišťálem. Samozřejmě jsem se něčeho lekl a všechno rozbil,“ svěřil se Sámer a dodal, že škodu musel celou zaplatit a vůbec to nebylo levné.

Sámer právě dotočil videoklip a další se chystá točit v zahraničí. Má jít o hymnu pražského klubu Mekka a ve hře jsou Maledivy, Filipíny nebo Kuba.

„Bude ukazovat životní styl Mekky, takže velkou pohodu v glamour stylu. Hezký oblečení, holky a jachty, taková svěží párty,“ odhalil Sámer a říká, že jinak by dovolenou strávit ani neuměl, protože se u moře velmi brzo začíná nudit.

Leona Šenková překvapila tím, že má už půl roku nového partnera, který je o šestnáct let starší a shánějí společné bydlení.

„Chceme byt, klidně menší. Teď přespáváme všude možně, já jsem chaos člověk a přespím, kde se dá. Rodiče už nechci obtěžovat, chci k nim už chodit jenom na kávu a cigárko. Přítel je starší, tak se o mě bude starat on,“ říká Leona a dodává, že by také už chtěl dítě.

„Čekám, že tak za rok už budu na koncerty jezdit s břichem. Nemyslím, že bych byla hloupá. Je lepší mít děti teď, než si potom vyčítat, že jsem dělala kariéru a nestihla jsem je,“ říká. Přiznává, že si chtěla dodělat maturitu, ke které ji ale nepustili, kvůli zameškaným hodinám.

„Mám teď v životě chaos, připadám si zase jako ve čtrnácti, kdy jsem byla největší punker. Muziky se nevzdám, ale musím dát hlavně dohromady to, kam skloním hlavu,“ směje se Leona, která je výrazně pohublá a prý díky vydatnému sexu, protože dietu nedrží. Přítel je umělecký řezbář a tak dlouho chodil na její koncerty, až to dali dohromady.

Na Housce letos vystoupí také retro umělec z 80. let Pavel Roth, který se prý muzikou stále slušně živí a vydává alba.

„Dvě mám teď připravená k vydání, muziku si píšu já a texty manželka. Studio mám doma, kousek za Prahou,“ říká Pavel. Dovolenou prý s manželkou už neplánují.

„Jezdili jsme k moři až třikrát ročně, ale od doby, co jsme se přestěhovali a máme bazén, zůstáváme u něj.“

Linda Finková na Housku dorazí v plné sestavě, tedy s přítelem i s oběma dětmi. Na dovolenou se chystají na dva týdny do Itálie. Pojedou jak její děti, tak i partnerovy a bratrovy.

„Hlavně tam musí být 'all you can eat'. Přibírám pořád a nemusí být ani dovolená, počítám, že potřebuju zhubnout tak osm kilo. Celý život jsem byla vychrtlá, ale po dětech to jde nahoru. Navíc když jsem spokojená, tak žeru,“ povzdychla si Finková. Na duchy prý nevěří.

„Čím jsem starší tím víc věřím té teorii, že nejsme z opice ale z vesmíru. Takže věřím na mimozemšťany,“ říká Linda.

Její teorii potvrzuje i Marian Vojtko, který letos na Housce nebude chybět.

„Na duchy jsem nikdy nevěřil, i když táta prý jednoho potkal,“ říká Marian a dodává, že si není jistý, zda na Housce zvládne půlnoční stezku odvahy.

„Jsem docela strašpytel a jsme tam až do druhého dne, nikdo neví, co se semele. Když mě bude nějaká parťačka držet za ruku, tak to dám,“ směje se Vojtko

23. 6. 2014 02:24 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.