Sámer Issa (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Sámer Issa: Začínal v „trenclích“ s lampasy, teď obléká značkové prádlo

Každý začátek je těžký a nezáleží moc, co kdo dělá. Své o tom ví i zpěvák Sámer Issa. Ani on se nestal hvězdou ze dne na den. Teď už jí ale je, má početné pole fanoušků a především fanynek a také docela zásadně změnil image.

Tytam jsou doby, kdy si vystačil s tričkem a trenýrkami coby spodním prádlem. Teď dbá nejen o svůj hlas, ale i o vrchní a spodní oblečení. Kdysi oblíbené trenýrky s lampasy vyměnil za apartní značkové boxerky a stal se i tváří značky DMXGEAR, která pro muže vyrábí nejen vysoce kvalitní, ale i atraktivní „spodní balení“.

Na prezentaci kampaně v Café Kare pokřtil nejen jednu z fotek, na nichž se nechal zvěčnit ve zmíněných boxerkách, ale předvedl názorně i to, co právě teď nosí pod kalhotami. A reakce na jeho decentní striptýz byla z nejrůznějších důvodů obdivná.

„Potrpím si na pohodlí a kvalitu, takže si vybírám. Ne, rozhodně odmítám tanga, zas až takový exhibicionista nejsem a navíc si myslím, že šňůrka někde zaříznutá, není tím nejlepším, co by člověka povznášelo. Takže přednost dávám tomuhle spodnímu prádlu,“ vysvětlil Sámer a pro velký úspěch ještě jednou spustil kalhoty na půl „žerdi“.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

25. 4. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.