Schneiderová a Rašilov hrají partnerskou dvojici v sitcomu Rudyho má každý rád. (Zdroj: Česká televize ) 6x FOTO

Samotáři Jitka Schneiderová a Saša Rašilov jsou po patnácti letech zase spolu!

Do historie české kinematografie se zapsali jako kultovní dvojice v legendárním snímku Samotáři. Nyní se Jitka Schneiderová (42) a Saša Rašilov (43) před kamerou opět potkávají. Herci si zahráli životní partnery v seriálu Rudyho má každý rád.

„Se Sašou moc ráda hraju, protože mi vyhovuje, jakým způsobem myslí, cítí, komunikuje,” svěřila se na představení podzimního schématu České televize Schneiderová. Práce na situační komedii Jitku velmi bavila: „My herci jsme se dost nasmáli, tak jsem zvědavá, co na to řeknou diváci."

Seriál je adaptací úspěšného amerického sitcomu Everybody Loves Raymond. Rudy je milující otec, ohleduplný manžel a vytížený sportovní redaktor splácející hypotéku na dům. S manželkou Dášou, vzornou matkou a ženou v domácnosti, vychovávají tři děti. Jenže do ideálního rodinného stavu mají daleko.

„Rudy je mírotvůrce a někdy i hromosvod, na který se všichni obracejí. Je středobodem, jehož optikou ty příběhy vnímáme, a proto si myslím, že se v něm i v těch situacích, které jsou doslova krystalické, spousta lidí může najít. Předloha je totiž velmi kvalitní, ověřená a převod do českého prostředí je podle mě naprosto plynulý,“ říká Saša Rašilov.

První díl vysílá ČT1 v pondělí 31. srpna od 21.00 hodin.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

31. 8. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.