Sandra svého Míru Čecha stále miluje. (Zdroj: Facebook ) 7x FOTO

Sandra Nováková už má všeho dost! Obětavého partnera nechala ve štychu a radši se věnuje Barování

Nezdolný režisér Vojta Moravec se nevzdává svého snu a nejen pro svoji partnerku Sandru Novákovou, ale i pro všechny mořemilovné Čechy, chce přivést na území republiky moře. Za tímto účelem se pustil do kopání tunelu napříč zeměkoulí, kterým mořská voda přiteče nejen k Moravcovům na dvůr.

A protože je Vojta chlapec skromný, tento záslužný čin vykonává pod pseudonymem Míra Čech.

Aplausin.cz sleduje snažení Míry Čecha a mapuje jeho činnost ohledně tunelu. S odstupem cca tří neděl jsme zjistili, že Míra Čech není jen technik, ale je obdařen i estetickým cítěním. Občas místo kutání vyhlazuje stěny do pravidelného kruhu, aby voda měla snadnou cestu bez překážek.

Míra Čech si utužil též morálně volní vlastnosti. Co slíbil, to chce splnit do posledního puntíku. Na tom trpělivě maká celý týden, tudíž i v neděli.

„V neděli jsem chtěl dělat jen 10 hodin, ale prostě to nezvladám. Když nekopu alespoň dvanáct, tak jsem pak večer protivnej,“ povzdechl si nešťastně autor veledíla. 

A tak zatímco se herečka Sandra Nováková věnuje svému Barování a vybírá penízky pro Nadační fond N, Míra Čech, samozřejmě za své, kutá, kutá, vyhlazuje, kutá, kutá…..

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 2. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.