(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Sandra Parmová a Míša Gemrotová se jara dočkat nemohou. Někomu se naopak nad tím protáčejí panenky!

Půvabná moderátorka Sandra Parmová se vyžívá v nákupech. Tedy pokud jí čas dovolí. A jak tvrdí, v současnosti možná ještě víc, než tomu bylo dříve. Její přítel Pavel je totiž mezi chlapy výjimkou a je prý na tom s obrážením především módních center úplně stejně. Strávit čas nákupy mu nedělá vůbec žádný problém.

„Je to tak. Když už vyrazím vybrat si něco na sebe, Pavel je mi po boku. Je skvělý poradce, co se oblékání týče. Umí si vybrat zajímavé kousky na sebe, svou desetiletou dceru a připomínky a postřehy má i k mému výběru. Musím většinou uznat, že jsou na místě. Prostě mám módního znalce a je to paráda,“ nechala se slyšet Sandra v obchodním domě My na Národní třídě, který představil novinky pro letošní jaro a léto.

Moderátorka tentokrát dorazila bez přítele, ale to jí nebránilo, aby si se zájmem prohlédla, copak že se bude v dohledné době nosit. A módní trendy přišly omrknout i další známé osobnosti. Ornella Koktová si nejdříve pošpitala u trošky vína se svou novou kamarádkou Andreou Pomeje o životě a pak se obě dámy vydaly na prohlídku oděvních novinek a atraktivní kosmetiky, Linda Finková také neopovrhla chutným mokem a následně ani sbírkou vystaveného oblečení a Eva Decastelo spolu s Reginou Řandovou využily šance, nechaly si doladit líčení a pak se vrhly s vervou do nákupů letních textilií pro své nejbližší. 

Stranou dění nezůstaly ani Míša Nosková s pěveckou kolegyní Míšou Gemrotovou. Ani ony nevypustily líčením u odbornice. „Letím odtud ještě na koncert s mou kapelou, takže se to hodí nechat si na poslední chvíli ještě doladit kukuč. Oblečení si ujít nenechám, ale omrknu ho zítra, až bude více času. Věci, co jsem letmo zaregistrovala, určitě stojí za důkladnější prostudování. Módní kousky totiž můžu a raději chodím do butiků, než do potravin,“ s úsměvem vysvětlila Míša Gemrotová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 3. 2017 15:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.