(Zdroj: Česká televize ) 4x FOTO

Sandra Pogodová, Maroš Kramár nebo Richard Tesařík podpořili Ligu proti rakovině

Hostům pořadu Zázraky přírody nešlo v sobotu pouze o zábavu. Celý díl totiž Česká televize věnovala organizaci Liga proti rakovině, která dlouhodobě usiluje o zvýšení prevence i zlepšení kvality života onkologických pacientů. Její aktivity podpořili Sandra Pogodová, Richard Tesařík, Petr Pečený a Jan Kovařík.

Jubilejní padesátý díl Zázraků přírody měl hvězdy i v publiku, byli jimi členové pacientských organizací, které s Ligou spolupracují. „Mezi největší zázraky přírody patří lidské tělo, které je tak nejcennějším majetkem každého z nás. Proto jsme připravili toto speciální vysílání, kterým chceme Ligu proti rakovině podpořit. Obsah pořadu se výrazně neliší od jiných dílů, ale přesto je výjimečný. Skvělou atmosféru ve studiu vytvořili diváci z řad spolupracujících pacientských organizací a rovněž moderátoři a hosté se do podpory rádi zapojili,“ přibližuje premiérové Zázraky přírody dramaturgyně pořadu Eliška Faeklová.

 

Po celou dobu pořadu bylo  rovněž na obrazovce uvedeno telefonní číslo pro zasílání dárcovských SMS ve prospěch veřejné sbírky této organizace. „Spojit se se Zázraky přírody a být tak součástí tohoto oblíbeného pořadu je pro nás velkým přínosem, neboť můžeme oslovit i diváky, kteří Ligu proti rakovině neznají. A to právě před začátkem naší tradiční veřejné sbírky Český den proti rakovině, která se letos koná ve středu 13. května. Navíc jsou Zázraky přírody edukativním formátem a osvěta je podstatou i naší činnosti, proto má toto propojení o to větší smysl,“ říká ředitelka Ligy proti rakovině Iva Kurcová. 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

4. 5. 2015 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.