(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Saša Rašilov vzal na veletrh Svět knihy přítelkyni v očekávání. Těší se na třetího potomka

Nejprve zjišťoval, kdože a pro co by měl se svou přítelkyní Lídou Němečkovou, která je v očekávání společného miminka zapózovat a pak, po lehké zadumání, se už s náznakem úsměvu přeci jen nechal zvěčnit. Herec Saša Rašilov totiž přišel do stánku České televize na veletrhu Svět knihy 2017 v pražském Výstavišti na křest trojdévédéčka Bohéma, tedy šestidílné dramatické série, inspirované osudy našich předních herců, coby kmotr a současně i představitel Oldřicha Nového.

„Předělat mě na tehdejšího miláčka žen nebylo v maskérně jednoduché, ale povedlo se. Filmy s Oldřichem Novým patří mezi desítku mých nejoblíbenějších. Strašně rád mám Pytlákovu schovanku, Fantoma Morrisvillu nebo komedii Eva tropí hlouposti,“ uvedl na křtu Rašilov a v podobném duchu hovořil i jeho kolega, Vladimír Javorský, který v sérii ztvárnil Vlastu Buriana.

„Samozřejmě jsem znal filmy s králem komiků od dětství, tohle dílo ovšem nebylo o filmech, ale o konkrétním člověku a jeho osudech. Sháněl jsem před natáčením vše, co se o něm napsalo a bylo k disposici. Nebyla to lehká role, víte, když herci hrají herce vůbec to není jednoduché, ale kývl jsem na nabídku být Vlastou Burianem i proto, že jsem cítil důvěru režiséra Roberta Sedláčka. A ta byla pro mě hodně důležitá,“ řekl Vladimír Javorský. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

15. 5. 2017 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.