Ředitelka Zuzana Vinzens, zpěvačka Tonya Graves a hudebnice Terezie Kovalová pracují na přípravě Plesu v Opeře 2016. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Šaty na Ples v Opeře? Žádný stres! Podívejte se do galerie a inspirujte se!

Dne 6. února 2016 bude Praha hostit na dlouhou dobu poslední tradiční Ples v Opeře. Budova Státní opery bude od roku 2016 procházet náročnou rekonstrukcí. 

Nejluxusnější český galavečer tentokrát připomene Velkou Británii. „Za ústřední motiv jsme zvolili ženu — královnu. Na scéně se hosté mohou těšit tedy především na dámy, které kralují svému oboru,“ naznačila hlavní dramaturgickou linku ředitelka Plesu v Opeře Zuzana Vinzens. 

Pro úvodní operní vystoupení se podařilo získat přední českou operní sólistku Pavlu Vykopalovou, v baletních vystoupeních zazáří první sólistka baletu Národního divadla Andrea Kramešová. Pouze pro Ples v Opeře si speciální vystoupení inspirované Jamesem Bondem připravuje violoncellistka Terezie Kovalová a zpěvačka Tonya Graves. Nad všemi královnami bude po celý večer pevnou rukou vládnout moderátor Marek Eben. 

A pokud nevíte, co na sebe, podívejte se do galerie a insirujte z modelů, které byly k vidění na letošním Plese v Opeře. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

17. 12. 2015 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.