(Zdroj: Press Association/archiv Natali Ruden/ Herminapress.cz ) 12x FOTO

Šaty Natali Ruden pochválila členka královské rodiny Kate Middleton

V královském Buckinghamském paláci v Londýně proběhla slavnostní večeře pro diplomaty, kteří na území velké Británie působí. Na oficiální akci pořádané jejím Veličenstvem královnou Alžbětou II. nechyběl ani  jeho Excelence velvyslanec  České republiky Libor Sečka  se svojí manželkou Sabrinou Sečkovou. A právě paní velvyslancová oblékla šaty z dílny Natali Ruden. 

„Bylo mi ctí navrhnout model pro tak výjimečnou příležitost. Šaty byly inspirovány kolekcí  "My Way", ale jelikož se jednal o velmi přísný dress code, model musel být speciálně upraven dle jistých konvencí. Byli jsme velmi omezeni časem, protože jsme látku objednávali až z Paříže. Nakonec vše v pořádku dopadlo,  paní  Sečková v šatech vypadala kouzelně a pochvalu dostala od samotné Vévodkyně Kate Middleton,“ řekla přední česká návrhářka Natali Ruden, která již dvacet let patří ke špičce ve svém oboru.

Modely návrhářky tradičně prezentují špičky mezi českými modelkami mimo jiné Andrea Verešová, Tereza Fajksová nebo Eliška Bučková.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 12. 2016 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.