(Zdroj: NoGup ) 12x FOTO

Šaty s vlečkou, stříbrem vyšívané, ale princezny to nejsou... To si jen herečky Nikol Kouklová a Marie Kružíková plnily sen!

Sny jsou o toho, aby se plnily! Tohoto pořekadla se drží nejlepší kamarádky a herečky Marie Kružíková s Nikol Kouklovou, které si před pár dny střihly role princezen a to sice před hledáčkem fotoaparátu Markéty Novak. Nutno říci, že kromě krásných šatů byla důležitá i samotná kulisa v podobě Panství Dlouhá Lhota, kde celá produkce proběhla. O vizáž hereckých kamarádek se postarala Linda Chudomelová, o vlasový servis pak Franck Provost, který s oběma dámama spolupracuje již řadu let. Stará se jim o hřívy a češe je také na nejrůznější akce od plesů počínaje po KVIFF konče.

„Toto focení byl pro mne skutečně krásný zážitek! Markéta je neuvěřitelně citlivá duše a při práci dokáže vytvořit i takovou atmosféru, že se človek tak nějak přirozeně vžije do toho jejího snivého až pohádkového pohledu. Já osobně jsem velmi romantický typ, takže jsem nadšená, že jsmě společně s Nikol mohly být tohoto přiběhu součástí. A k tomu se mi ještě plnil dětský sen! Nejenom, že mě dojaly krásné šaty od Sandry Markové a Kamily Vodochodské, ale také vlčice - vůbec poprvé jsem s nimi přišla do kontaktu.“ říká okatá blondýnka, kterou jste mohli vidět například ve filmech Šťastná nebo Vejška a Nikol ji doplňuje:

„Která holka nesnila už v dětství o tom, že se alespoň na jeden jediný den promění v princeznu? V mých představách nefiguroval ani tolik princ ani bílý kůň,  ale především ty dlouhé šaty až na zem, což se dnes splnilo“ směje se zrzavá blogerka, která se i v tomto případě postarala o styling a dodává, „musím uznat, že už dlouho jsem nezažila tak pohodové a příjemné focení a to nejenom proto, že jsem strávila den v přátelkém prostředí. Potkala jsem se s týmem lidí, které mám skutečně ráda. Přípravy byly mírně hektické, ale o to více jsme si potom užily sami sebe na place. Markéta je profesionál každým coulem, který neponechá nic náhodě. Je sice trošku náročnější, ale o to lepší je pak výsledek! Myslím, že na toto jednou budeme v dobrém vzpomínat.“ 

A jak se spolupracovalo samotné fotografce, která je atypická tím, že při práci velmi často využívá divokou zvěř a vyžaduje po aktérech dramatické emoce?

„Focení s Marií a Nikol jsem měla již delší dobu v plánu, i proto jsem měla upřímnou radost, že nám to konečně vyšlo. Nikol je talentovaná herečka – vnímala jsem drobné niance, kterých si fotograf všimne při focení a Marie má v sobě něhu a neskutečný půvab. Kombinace se zámkem pro mne osobně bylo prostředí, kde jsem jako ryba ve vodě, protože se věnuji především romantickým a snivým fotkám, které zachycují silnou atmosféru - což mají velmi v oblibě například i v zahraničí.“ 

A jak to nakonec dopadlo, to už posuďte sami na výsledných fotografiích v galerii!

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 5. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.