Petra Černocká se pochlubila svou úrodou. (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Saxana Černocká na chalupě: Pěstuje cukety a cpe jimi manžela, který má fobii z hospod!

Herečka a zpěvačka Petra Černocká (65) s manželem Jirkou Pracným (57) prchají každoročně z Prahy už ke konci května. Na své chaloupce ve vesničce Kytlice na severu Čech potom tráví celé léto.

Legendární představitelka filmové čarodějky Saxany si letos pochvaluje úrodu cuket, po nichž se prý během oběda na stole jenom zapráší.

„Vařím, můj muž je zaujatý proti hospodám. Jirka tam odmítá jíst, protože tvrdí, že si není jistý, co do toho dali. Zato když vařím já, chutná mu to nejvíc. Ví, že vařím na olivovém oleji a že tam nedávám žádné zbytky. Už to trochu hraničí s fobií, protože když už výjimečně v nějaké restauraci jsme, tak já se cpu a on na mě kouká,“ líčí Petra.

Černocká se svěřila, že na roubence v Kytlicích s bratrem vyrostla. Teď sem začíná jezdit také její čtyřletá vnučka Olivie Coco.

„Má přijet znovu příští týden, na těch pár dnů je to milé oživení. Je zde ve vsi ale strašně málo dětí, když jsem sem jezdila jako dítě, byly jich tady tlupy. Kvůli tomu jí musíme od rána do večera vymýšlet program my. Kdyby měla další holčičku, zabaví se,“ postěžovala si Černocká a dodává, že se jí příčí závislost dnešních dětí na technice.

„Tyhle věci já jí vždycky zapřu. I když je u mě v Praze, předstírám, že televize se rozbila. Je blbý dětem lhát, ale výsledek je fajn! Má skvělé sociální cítění a krásně mluví,“ uzavírá zpěvačka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 8. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.