Saxana Petra Černocká se nechala vyfotografovat se svojí roztomilou vnučkou Olivií Coco. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Saxana Petra Černocká na Vánoce nepeče, nevaří. Jak to má všechno zařízené?

Filmová Saxana Petra Černocká (66) vzala sebou vnučku Olivii Coco (4) na předvánočné rejdění. Pohádkové postavy malou Olivii Coco nezajímaly a podle babičky asi na ně i nevěří. Ježíšek k nim ale na Štědrý večer chodí pořád.

„Už má celkem jasné pohledávky ohledně dárků. Já mám pro ni osobní dáreček. Namalovala jsem jí obrázek s krásným andílkem a přinese jí to Ježíšek,“ prozradila šeptem babička Černocká.

„Tohle je důležité, hračky se časem ztratí, ale obrázek se dá nad postel. Jednou si vzpomene, že to malovala její babička. To má smysl a trvanlivost,“ myslí si herečka. Starost o štědrovečerní kuchyň už mají doma také rozdělenou. 

„Už od loňska to máme tak, že na Vánoce nechodí dcera s vnučkou ke mně, ale já k nim! Je to skvělá změna, protože všechno už je připravené. Mému muži ale zůstala funkce smažiče kapra, protože to mu jde báječně,“ chválila Černocká manžela, který své holky doprovázel. Cukroví se u Černocké doma nepeče. 

„Já cukroví nepeču, nechci být tlustá! Ale sousedky přinesou vzorky a vždycky se mi toho nakonec sejde dost,“ smála se Petra a mávla rukou nad pečením vánočního cukroví. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 12. 2015 15:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.