You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Scifi thriller Život jde dneska do kin

Film Život, který vstupuje do kin již tento čtvrtek 23. března, bude uveden bude ve 2D s titulky.  

Nápad na film vznikl díky reálným skutečnostem, ke kterému scénář dle pověření producentů filmu sepsali Paul Wernick a Rhett Reese.

„Zrovna jsme dokončovali postprodukci snímku G. I. Joe: Odveta, když na Marsu přistávalo vozítko Curiosity a nás napadlo, co by se asi stalo, kdyby na Marsu objevilo život a jeho vzorky byly převezeny na Mezinárodní vesmírnou stanici, kde by byly podrobeny výzkumu,“ vzpomíná producent David Ellison.

Právě tento scénář byl posléze důvodem toho, proč se o film začal zajímat režisér Daniel Espinosa a také hvězdný herecký tým – v čele s Jakem Gyllenhaalem, Ryanem Reynoldsem a Rebeccou Ferguson.   

Snímek Život vypráví příběh šestičlenné posádky Mezinárodní vesmírné stanice, která se ocitá na samotném pokraji jednoho z nejdůležitějších objevů lidských dějin: prvního důkazu o existenci mimozemského života na Marsu. Jak členové posádky pokračují ve svém výzkumu, mají jimi uplatňované metody nezamýšlené následky, a forma života, kterou zkoumají, se ukazuje být mnohem inteligentnější, než kdokoliv očekával.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

23. 3. 2017 18:15 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.