Emma Smetana (Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Sebejistá bývalá moderátorka z Novy Emma Smetana si střihne naivku Květušku

Veleúspěšný muzikál Adéla ještě nevečeřela se po šesti letech vrátí opět na prkna Divadla Broadway. Režii a divadelní adaptaci stejně jako tehdy má na starosti Radek Balaš, hudbu složil Ondřej Brusek a choreografkou bude Linda Rančáková.Obnovená premiéra se uskuteční 6. října. Jak prozradil režisér oproti roku 2010 se výrazně obměnil ansámbl.

„Z takových sedmdesáti procent bude fungl nové obsazení. Michal Kavalčík v roli detektiva Nicka Cartera, nové budou i Květušky, které si zahrají Dominika Richterová nebo Emma Smetana, zůstává Vlastík Zavřel coby komisař Ledvina, který za tuhle roli získal Cenu Thálie a bude alternovat s Alešem Hámou, nový bude profesor Boček neboli Petr Kostka a aby nebyl z rodiny na jevišti sám jeho dcera Tereza si střihne roli hraběnky Thunové. Barona von Kaunitz představují Petr Štěpánek a Václav Kopta. No a na roli šíleného vědce a zlosyna Ruperta von Kratzmara se chystá opět Martin Dejdar a o alternacích se ještě jedná. Bohužel Jiří Langmajer, kterému tahle role sekla, a byl v ní vynikající, je natolik zaneprázdněn, že v Adéle, alespoň na podzim a v zimě nebude, ale možná mu to vyjde pro jarní sezonu,“ informoval Radek Balaš.

„Viděla jsem film, muzikál ne, ale s chutí jsem na nabídku kývla. Kvůli filmovému příběhu, který se mi líbil, zdejší herecké a pěvecké partě a samozřejmě i proto, že se na „prknech“ potkáme s tátou,“ s úsměvem uvedla hraběnka Thunová neboli Tereza Kostková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 4. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.