(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Šebrle se naštval: Televize kazí figuru!

Moderátor Zpráv FTV Prima a bývalý desetibojař Roman Šebrle se znovu vrací k intenzivnímu sportování. Po ukončení sportovní kariéry Roman hodně zpohodlněl a z dříve vysportovaného těla zbyly jen náznaky dobré figury. Teď to chce změnit.

Špíček na břiše? To je ještě slabé slovo, tam byl prostě špek jako prase, abych to uvedl na pravou míru. V jednu chvíli jsem se na sebe díval do zrcadla a řekli si: ´Dost!´," říká Roman Šebrle, proč se vrátil k intenzivnímu cvičení. 

Vedle posilovny pravidelně běhá. V červnu se navíc připojí k charitativnímu cyklistickému závodu Biketime Team Velo Challenge a pomůže tak Nadaci Terezy Maxové dětem. 

"Já se připravuji závod, abych byl plnohodnotným členem. Ti, kteří tam půjdou, si mě mohou vydražit a být v mém týmu. Kolo je teď pro mě jedna z nejsilnějších disciplín a nová výzva," upřesnil. 

Roman Šebrle začal se sportovní kariérou v roce 1995 na pražské Dukle. Intenzivním tréninkům vděčí za všechny úspěchy, kterých později dosáhl. "Je pravda, že spousta těch tréninků hodně bolela, a pak se člověk tady na té čáře válel, spíš za ní, a čekal, až mu odejde kyselina močová ze svalů. To bych přál zažít každému, kdy si myslíte, že vám svaly vyskočí z kůže."

 

Roman Šebrle nyní slaví malé jubileum na Primě. Společně s kolegyní Gabrielou Kratochvílovou odmoderoval už 100. relaci Zpráv FTV Prima. 

24. 3. 2015 09:00 Autor: red
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.