(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Sedmé profesní setkání magazínu Best of - Přítelkyně Ivana Vyskočila není těhotná, jen trošku přibrala

PRAHA – Cukrují jako hrdličky, i když to není tak dlouho a každý si žil vlastním životem. Pak překvapivě oba zjistili, že jeden bez druhého nemohou být a dali to zase dohromady. A zatím jim to „klape“. Herec Ivan Vyskočil a jeho o více než čtyřicet let mladší přítelkyně Romana Fenclová opět vyrazili společně do společnosti. A docela jim to slušelo, i když…Mýlil by se ten, kdo by sázel, že se sblížení obešlo bez následků.

„Nejsem v jiném stavu, jen jsem prostě trošku přibrala. Je to tak plus minus osm kilo, ovšem problém v tom nevidím. Ivan má raději, když není partnerka vychrtlá, a to, jak vidíte, nejsem, spíše naopak,“ nechala se slyšet Romana, která svého milence „vytáhla“ na v pořadí již sedmé profesní setkání magazínu Best of do Designehotelu Elephant.

Kromě zmíněné dvojice se na party objevili i Eva Hrušková, Vlastimil Harapes, Renata Drössler a několik dalších známých tváří. Moderátorem podvečera se stal Lukáš Langmajer, který si nejen vyzkoušel, jaké je to posedět v novém automobilu, ale jako správný řidič a také profesionální závodník rallye si vyzkoušel a nechal se poučit o tom, jak v případě karambolu poskytnout první pomoc.

„Každý řidič by měl znát tyhle zásady. Nikdo z nás neví, kdy se dostane do situace, kdy bude záležet na něm, aby zachránil život, a tak jsem neváhal a vyzkoušel si, co je třeba udělat, když se stane něco nepředvídatelného,“ uvedl Lukáš a pod dohledem odbornice se na figuríně pustil, mimo jiné, do masáže srdce.

19. 6. 2014 01:12 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.