(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Semelka na sobě zapracoval!

Dorazil sice se zpožděním na tiskovou konferenci k 17. ročníku benefičního koncertu Noc s hvězdami do Top hotelu, ale všechny překvapil. Muzikant a zpěvák Lešek Semelka, který bude jedním z účinkujících na zmíněné akci, která proběhne 1. srpna, se představil jako téměř štíhlý elegán.

„No co, jsem venkovan, takže mi nejsou cizí žádné zahradnické, ani jiné domácí práce. Štípám dříví, řežu, ryju zahradu a samozřejmě i občas osedlám kolo, takže se není co divit, že kila šla dolů. Teď jsem zase trošku přibral, ale bude to jen krátká epizodka a zase s váhou zametu. A ještě jednu věc musím konstatovat. Jsem poněkud nasrán z toho, co se v Praze děje. Vyrazil jsem z domova před třetí hodinou a místo, abych tu byl na čas, dokodrcal jsem se díky nesmyslným objížďkám pozdě. Zaplať bůh, že tu nebydlím,“ ulevil si Lešek, který pak už s úsměvem dodal, že se na Noc s hvězdami na zámek Zahrádky strašně těší

. Pořadatelé, tedy především zpěvák Martin France vysvětlil, proč se benefiční koncert přesouvá z hradu Houska do Zahrádek. „Jednak šlo o jakousi „únavu materiálu“ z obou stran a pak hlavně i proto, že jsme s lidmi kolem Housky marně hledali společnou řeč. Myslím si ale, že na zámku Zahrádky se bude lidem líbit a odstartujeme novou kapitolu našich koncertů,“ uvedl France.

Kromě zmíněné dvojice, tedy Semelky a Franceho, vystoupí na akci i Petra Černocká s manželem, Milan Drobný, Petr Bende, Radim Schwab, Zuzana Stirská, Roman Vojtek, Jarek Šimek a řada dalších známých i méně známých zpěváků.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

26. 5. 2015 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.