(Zdroj: facebook.com/ Česká Miss ) 11x FOTO

Šeredová – Švantnerová jsou jako přes kopírák, zjistily to v Miláně.

Česká republika se v pátek 15. května 2015 reprezentovala na Všeobecné světové výstavě EXPO 2015 v Miláně mimo jiné i módní přehlídkou návrhářky Beáty Rajské. V jejích modelech „řady červená“ se objevila Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová a Česká Miss 2014 Gabriela Franková. Svoje červené šatičky měla nachystané i Česká Miss Earth 2015 Andrea Kalousová.

Pro dívky to byla zkušenost a zážitek, na který se nezapomíná.  Krásné město a krásná příležitost přispět k propagaci sama sebe, soutěže Česká Miss a zároveň i České republiky.

 Největší radost ale  měly missky se setkání s legendou soutěže krásy v Čechách Alenou Šeredovou, 1.vícemiss České republiky 1998.  Modelka Alena Šeredová přehlídku moderovala a je zároveň i  jednou z tváří, která Českou republiku na Expu reprezentuje.

„ Jeden z mých snů se mi splnil, stala jsem se Českou Miss a jeden z mých dalších snů fotit s touhle skvělou osobou. Jako vejce vejci,“(doslovný přepis) napsala si na sociální stránky Nikol.

 

Šeredová je v Itálii velmi populární. Je žádaná jako modelka a i jako moderátorka. K  její popularitě jí pomohla nejen krása, ale i manželství s fotbalovým brankářem Gigi Buffonem.  Gigi však vyměnil Alenu za jinou dlouhovlasou krásku a s  Šeredovou jsou momentálně v rozvodovém řízení. 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

18. 5. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.